Zawsze chcemy poznać oczekiwania naszych klientów tak aby móc rzetelnie przedstawić zalety i wady proponowanych rozwiązań i dostosować ofertę mebli dla każdego klienta. Wykonanie mebli na wymiar zawsze poprzedza projekt i dokładna wycena wszystkich elementów dzięki czemu klient na każdym etapie jest świadomy kosztów wykonania i nie ma obaw, o to że przekroczy planowany budżet. W momencie zaakceptowania projektu przez klienta podpisujemy umowę i rozpoczynamy pracę związaną z wykonaniem mebli. Czas realizacji mebli kuchennych jest zawsze ustalany z klientem a dzięki precyzyjnemu planowaniu produkcji nie ma sytuacji, że klient czeka dłużej na swoje wymarzone meble niż to co jest zapisane w umowie.

Limba Pilzno meble na wymiar to :

checkbox 303113 szafy na wymiar

checkbox 303113 kuchnie na wymiar (nowoczesne, klasyczne, nietypowy design)

checkbox 303113 bogaty wybór najlepszych frontów, płyt akcesoriów meblowych

checkbox 303113 lacobell, szkło z nadrukiem

checkbox 303113 granitowe blaty

checkbox 303113 blaty wodoodporne

checkbox 303113 płyty fornirowane, fronty drewniane, fronty lakierowane, fronty MDF

checkbox 303113 szybka realizacja zamówień klienta

checkbox 303113 zakup sprzętu AGD w konkurencyjnych cenach

checkbox 303113 indywidualne podejście do potrzeb klienta

checkbox 303113 obsługa posprzedażowa

checkbox 303113 gwarancja solidnego wykonania mebli

Zapewniamy naszym klientom obsługę posprzedażową. Zawsze, nawet po wielu latach klienci firmy Limba mogą liczyć na pomoc w sytuacji gdy pojawia się jakaś usterka mebli. Dokonując zakupu w naszej firmie każdy klient może spać spokojnie nawet po okresie gwarancyjnym.

Szafy na indywidualne zamówienie, szafy wnękowe, szafy lacobell, szkła z nadrukiem, kuchnie na wymiar oraz wszelkiego rodzaju indywidualne zabudowy wnętrz to nasza specjalność. Obsługujemy kompleksowo klientów zamawiających meble z okolic Dębicy, Pilzna, Brzostku, Mielca, Jasła, Rzeszowa i Krakowa.

Zadzwoń lub napisz do nas aby uzyskać więcej informacji.